BUZIAK 2018

W środę 23 maja 2018 roku w Tomaszowskim Domu Kultury odbył się jubileuszowy X Ogólnopolski Festiwal Twórczości Artystycznej Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną "BUZIAK 2018", organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Tomaszowie Lubelskim.

Uczestnicy Festiwalu prezentowali swoje talenty w dziedzinie tańca, śpiewu i gry aktorskiej. Nasz Ośrodek był reprezentowany przez zespół wokalny „URWISY” – opiekun p. Dorota Ossowska oraz zespół taneczny „ZUMBA DANCE” – opiekun p. Wioletta Witkowska. Dla naszych uczniów była to świetna okazja, aby się zaprezentować i pokazać swoje umiejętności. Było bardzo energetycznie, a moc wręcz tryskała ze sceny podczas naszych występów. Po emocjach związanych z prezentacjami na artystów czekał specjalnie przygotowany jubileuszowy tort, wspólny obiad i dyskoteka. 

Link do fragmentu wywiadu udzielonego podczas festiwalu przez nauczyciela i ucznia naszej szkoły dla Radia Lublin - kliknij TUTAJ!

 

Zdjęcia zamieszczamy w naszej galerii - kliknij TUTAJ!