Wycieczka do Dyl.

W ramach Dnia Dziecka uczniowie naszego Ośrodka pod opieką p. Agaty Sołoduchy, p. Igi Czechońskiej i p. Małgorzaty Łyś odwiedzili gospodarstwo agroturystyczne u „Marka” w Dylach koło Biłgoraja.  Gospodarstwo położone jest w atrakcyjnym miejscu na skraju lasów roztoczańskich, oferując wiele atrakcji, z których mogli skorzystać nasi wychowankowie.  Każdy z nas mógł znaleźć coś dla siebie i w sposób aktywny spędzić mile czas na świeżym powietrzu. Jedni korzystali z jazdy konnej, boiska do piłki siatkowej, inni spędzali czas nad wodą, grali w badmintona oraz korzystali z mini parku linowego.

Uczestnicy poznawali przyrodę w bezpośrednim z nią kontakcie,  m.in. w trakcie  przejażdżki bryczką leśnymi ścieżkami. Dużą radość sprawił kontakt ze zwierzętami, które uczniowie mieli możliwość nakarmić, pogłaskać. Pan Marek przekazał nam wiele ciekawych wiadomości z życia domowych zwierząt.

Ogromną atrakcją okazała się  jazda konna pod okiem instruktora. Niektórzy z nas po raz pierwszy usiedli na konia, co przyniosło im wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

Po obejrzeniu gospodarstwa, przyszedł czas na posiłek i zabawę. Wróciliśmy zadowoleni i pełni pozytywnej energii.

 

Zdjęcia zamieszczamy w naszej galerii - Kliknij TUTAJ!