Wieczór marzeń 2016

„Wieczór marzeń” 2016

Tradycyjnie, już od 8 lat w zamojskim ZOO organizowana jest akcja charytatywna pod hasłem „Wieczór marzeń”. Tegoroczna impreza integracyjna dla osób z niepełnosprawnością i ich rodzin odbyła się 3 czerwca. Wzięło w niej udział większość dzieci, uczniów i uczestników SOSW w Zamościu oraz innych placówek zamojskich dla osób z niepełnosprawnością.

 W ten wieczór spełniły się marzenia wielu osób, ponieważ oferta programu była bogata. Wyjątkowe wydarzenie uświetnił występ pracowników SOSW w Zamościu. Tryskające humorem prezenterki show Małgorzata Galan oraz Edyta Grechuta zabawiały publiczność wplatając żarty i animując do zabawy. Gwiazda programu, wokalistka Dorota Ossowska porwała uczestników do wspólnego śpiewania znanych, polskich utworów. Nauczyciele przebrani za przedstawicieli różnych zawodów: listonosz, ochroniarz, kominiarz, ratownik medyczny, ogrodnik, artysta-malarz, piosenkarka, policjant, fryzjer, krawcowa, lekarz, sprzątaczka, rozgrzewali publiczność licznymi atrakcjami zachęcając do udziału w zabawach muzyczno-ruchowych. Zorganizowano konkursy, zagadki oraz konkurencje sportowe z nagrodami. Na scenie było głośno, wesoło i śmiesznie, ponieważ nie zabrakło aktorskich i wokalnych umiejętności. Podczas zawodów sportowych, koordynowanych przez Annę Pomazankę, integrowano osoby niepełnosprawne ze zdrowymi rówieśnikami. Każdy, nawet najbardziej wymagający, wśród licznych atrakcji, pokus, przyjemności, rozrywek i niespodzianek mógł znaleźć coś dla siebie.

W ten magiczny wieczór uśmiechy rozjaśniały twarze, przyjazna, ciepła atmosfera udzielała się wszystkim, a wzruszenie i radość pozostaną na zawsze w pamięci uczestników imprezy. Z niecierpliwością czekamy na kolejny, pełen wrażeń i emocji „Wieczór marzeń”.

 

 

Zdjęcia zamieszczamy w naszej galerii - kliknij TUTAJ!

 

Film zamieszczamy na naszym kanale YouTube - kliknij TUTAJ!