Tańce i zabawy do woli, bo w SOSW nie tylko się szkoli.

IMG 2960

 

Dnia 7.02.2019 odbył się długo wyczekiwany Bal Choinkowy. W tym roku uczestnicy imprezy z zachwytem podziwiali cudowny, bo utkany z tysiąca własnoręcznie wykonanych śnieżynek, firmament, który niebiańsko falował nad głowami bawiących się. Do tańca zapraszały białe damy w zwiewnych, woalowych sukniach. Ach! Było na co popatrzeć!

Bal uświetnił występ zespołu ZUMBA DANCE prowadzony przez p. Wiolettę Witkowską. Podziwialiśmy talenty artystyczne: muzyczne oraz aktorskie, bo maski i stroje dodawały blasku całej aranżacji. Taniec romantyczny w wykonaniu wychowanków zachwycił widzów, a współczesny porwał na parkiet nawet najbardziej opornych tancerzy, którzy radośnie spędzali czas przy muzyce granej przez DJ MATEO. Kolejną atrakcją tego dnia była prezentacja wokalnych umiejętności. Zaśpiewali dla nas Tomek i Daniel.

Podczas zabawy nie zabrakło przebierańców. Przedszkolna grupa zachwycała pomysłowością oraz kreatywnością w prezentowaniu oryginalnych strojów. Uczniowie integrowali się podczas tańca, wspólnie ciesząc się z aktywnie zorganizowanego czasu. Fantastyczną atmosferę balu oddają zdjęcia, które upamiętniły ten wyjątkowy dzień. Z niecierpliwością czekamy na kolejną imprezę!

 

Zdjęcia z zabawy choinkowej zamieszczamy w naszej galerii - kliknij TUTAJ!