Festiwal piosenki harcerskiej

XII Festiwal Piosenki Harcerskiej  

W dniu 12 kwietnia 2018 roku harcerze z drużyny „Nieprzetartego Szlaku” uczestniczyli w XII Festiwalu Piosenki Harcerskiej. Organizatorami była Komenda ZHP im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu i 2 KI „U studni”. Festiwal odbył się w Osiedlowym Domu Kultury „Okrąglak w Zamościu. Harcerz z naszej drużyny zaprezentowali dwie piosenki: „Czar ogniska” oraz „Wieczorne Śpiewogranie.” Po zakończonych przesłuchaniach był czas na wspólną zabawę oraz indywidualne występy. Podczas jednego z nich swoje umiejętności wokalne zaprezentowała druhna Angelika uczennica z klasy drugiej Branżowej Szkoły Pierwszego Stopnia. Nasza drużyna, jak też inne za uczestnictwo w festiwalu otrzymała pamiątkowy dyplom.

 

Zdjęcia zamieszczamy w naszej galerii - kliknij TUTAJ!