BAL ŚWIĘTYCH W NASZEJ SZKOLE!

DSCN4564m

 

,,BAL  ŚWIĘTYCH W NASZEJ SZKOLE!”

Wśród wielu osób panuje przekonanie, że 1 listopada to święto zmarłych. Tymczasem jest to dzień bardzo uroczysty i radosny, ponieważ tego dnia Kościół wspomina wszystkich świętych także tych, których imion nie znamy. W sposób szczególny przekonaliśmy się o tym biorąc udział w „Balu Świętych”, poprzedzającym tę uroczystość. Odbył się on w naszej szkole 30 października br.
Celem balu było ukazanie radości, piękna i dobra płynącego z tego święta.  Na wstępie najmłodsi uczniowie naszej szkoły wykonali przepiękny taniec aniołków. Uczniowie z klas starszych natomiast przebrani w kolorowe stroje zaprezentowali postaci niektórych naszych świętych Patronów. Następnie  wszyscy bawili się przy znanych i lubionych piosenkach. Czas wspólnej zabawy szybko minął, a radość i zadowolenie pozostało w sercach uczniów i nas dorosłych.

Tak bawili się nasi uczniowie na  pierwszym w naszej szkole ,,Balu  Świętych”. 

 

Zdjęcia zamieszczamy w naszej galerii - kliknij TUTAJ!